






| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | DX75/2200 |
| Motor | 2HP×4P |
| Rotational Speed | 1200 RPM, adjustable according to different materials |
| Processing Pipe Diameter | Φ10-75mm |
| Processing Pipe Length | 220-2200mm |
| Inverter Power | 4KW |
| Working Voltage | 380V three-phase four-wire, 50Hz |
| Brush Specification | Flat steel wire wheel, 300×32 bore |
| Machine Dimension | 3530mm×1020mm×1060mm(H) |