




| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | DX50A150, customizable |
| Motor | 2HP×4P |
| Rotational Speed | 1200 RPM, adjustable by materials |
| Processing Pipe Diameter | Φ10-50mm |
| Processing Pipe Length | 25-150mm |
| Working Air Pressure | 6-8kg/cm² |
| Working Voltage | 380V three-phase four-wire, 50Hz |
| Cutter Head | Standard cutter head, fit for Φ10-50mm |
| Machine Dimension | 1500mm×1000mm×1200mm(H) |